0 (232) 448 81 31 - 0 (532) 789 14 88

Sosyal Medyada Biz}

KAMU YARARINA KATKI SAĞLAYAN DERNEKLERE ÜCRETSİZ HİZMET!
Değerli Müşterilerimiz, Kamu yararına "Şehit, Gazi, Cami" gibi derneklere sağlanacak hizmet tamamen ücretsiz sunulmaktadır.
TÜMÜNÜ GÖR

Bayraklı Evden Eve Nakliyat

Bayraklı Evden Eve Nakliyat

Şirketimiz bütün bu hizmetleri verirken sizlerden çok düşük rakamlar talep eder ve ayrıca ekstra hiçbir ücrette talep etmez. Hem gece hem de gündüz olmak üzere her türlü nakliye işlemlerinizi yapabileceğiniz firmamızda dilerseniz ödemelerinizi birkaç ay erteleyebilir dilerseniz de taksitlere bölerek rahat rahat bütçenizi yormadan ödeyebilirsiniz.

Eşyalarınıza ekstra bir özen gösteren firmamız bütün eşyalarınızı ayırt etmez ve küçük büyük, değerli değersiz bütün eşyalarınıza aynı özeni ve titizliği gösterir. Bütün eşyalarınızı kapınızdan teslim alan firmamız tek tek hepsine gerekli özeni göstererek onları korumak için her türlü yolu kullanır.

( Ambalaj, sünger vb. ) Aynı zamanda kapınıza kadar da aynı titizlikle eşyalarınızı bırakan firmamız hiçbir zaman olduğu gibi bu alanda da sizlerden ekstra bir ücret talep etmez. Bitti mi? Daha bitmedi. E

şyalarınız taşınırken yani bizimle birlikteyken her bir parçası sigortalarıdır ve oluşabilecek en ufak bir kazada bile gerekli ödeme şirketimiz tarafından karşılanır.

Ancak üzülmeyin eşyalarınızın başına bir şey gelmemesi için bugüne kadar elimizden geleni yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz.

Sizlerde bu kaliteli hizmetten yararlanmak için bize ulaşın!

23 Nisan 2016
876 kez görüntülendi
error: Emeğe saygılı olmasını bileceksin.
izmir nakliyat - izmir evden eve nakliyat - izmir evden eve
gebze evden eve nakliyatankara nakliyatankara evden eveankara evden eve nakliyat