0 (232) 448 81 31 - 0 (532) 789 14 88

Sosyal Medyada Biz}

KAMU YARARINA KATKI SAĞLAYAN DERNEKLERE ÜCRETSİZ HİZMET!
Değerli Müşterilerimiz, Kamu yararına "Şehit, Gazi, Cami" gibi derneklere sağlanacak hizmet tamamen ücretsiz sunulmaktadır.
TÜMÜNÜ GÖR

Balçova Evden Eve Nakliyat

Balçova Evden Eve Nakliyat

Balçova Evden Eve Nakliyat İzmir’in en büyük ilçelerinden birisidir. Büyük ve kalabalık olmasının yanı sıra trafik sorununun da bulunduğu bu ilçemizde nakliye işlemleri oldukça gecikmeli olarak gerçekleşmektedir.

Üstelik karşıdan gelen taşıma işlemlerinde daha çok trafik sorunu yaşanmakta ve bu sebeple insanlar mağdur olmaktadırlar. Balçova veya İzmir’in neresi olursa olsun nakliye işlemleri gerçekten oldukça yavaş ilerlemektedir.

Birde bunun üstüne firmaların kalitesizliği ve şoförlerin acemiliği eklenince ortaya çok daha korkunç manzaralar çıkmaktadırlar. Ne yazık ki insanlar kaliteli hizmet veren firmaların ücretlerini ödeyemiyor ve kalitesiz firmalara yöneliyorlar.

Bu sebeple de hem eşyaları risk altına giriyor hem de nakliye işlemleri olduğundan çok daha yavaş bir hale geliyor. Kalitesiz küçük firmalar ucuza hizmet veriyorlar fakat eşyalarınıza sigorta bile yapmıyorlar.

Bırakın sigortayı eşyalarınıza gerekli özeni bile göstermeyerek onları adeta itip kakıyorlar. Ama insanlarımız yüksek bedeller ödeyemediklerinden dolayı bu işkenceye katlanmak zorunda kalıyorlar.

23 Nisan 2016
829 kez görüntülendi
error: Emeğe saygılı olmasını bileceksin.
izmir nakliyat - izmir evden eve nakliyat - izmir evden eve
gebze evden eve nakliyatankara nakliyatankara evden eveankara evden eve nakliyat